Jste zde

Výběr z referencí, ZTS

havarijní služba, nonstop havarijní servis, Praha, střední Čechy

Reference - Česká národní banka Reference - Česká spořitelna Reference - Komerční banka
Reference - McDonalds Reference - Benzina Reference - KFC
Reference - Prague International Marathon Reference - Univerzita Karlova - Universitas Carolina Reference - Policie České republiky
Reference - NKÚ Reference - Ministerstvo pro místní rozvoj Reference - Pražský hrad
Reference - Městská Policie Praha Reference Reference - Americké velvyslanectví, americká ambasáda

Havárie?

Volejte 2 3337 3337

Po nahlášení havárie přijedeme v nejkratším možném čase. Havarijní služba je Vám k dispozici nonstop 24 hodin denně. Záchranná technická a havarijní služba zajišťuje nonstop servis.

Výhody

Jistota

Se Záchranou technickou službou vždy víte, koho si pouštíte do bytu. Každý z našich servisních techniků před přijetím prochází důkladným ověřením kvalifikace. Absolvuje i psychologické testy. Podmínkou je samozřejmě i čistý trestní rejstřík. Bezpečnost klientů zaručuje systém adresného vysílání techniků.

Klid

Na základě našich letitých zkušeností s havarijní službou nabízíme preventivní prohlídky objektů a následný návrh jejich údržby. Výsledkem je výrazné ušetření nákladů, které jsou spojené s provozem objektu či bytu.

Bezpečí

Kvalita práce je naším hlavním cílem. Předcházíme vzniku škod a ublížení na zdraví. Včasná a kvalitní oprava Vám zajišťuje pocit bezpečí, šetří čas i peníze a hlavně předchází haváriím.